FIFA GAME ZONE

Just Play :)


#1 2008-05-08 15:47:42

Kapik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 21
Punktów :   

VI KOLEJKA- WASZE KOMENTARZE :)

A więc proszę państwa, nasz lider traci wkońcu punkty i to na własnym stadionie (i tutaj proszę admina o zmianę w terminarzu gospodarza ze mnie na SANG'a <pomyłka nasza>)... Kibice na Camp Nou byli dziś wyraźnie pobudzeni... Mimo, że mecz zaczął się o godzinie 15.30, to fani katalończyków obecni byli już wczesnym rankiem. Najwierniejsi przybyli zaraz po godzinie 6.20, po obskoczeniu okolicznych barów. Mecz bliski był zamknięcia, bójki huliganów nie napędziły stracha ZOMO, którzy sprawnie rozpędzili chołotę z Hiszpanii . W 22' gola na 1-0 strzeliła Barcelona, co zmusiło moją obronę do zmiany szybkości biegu z marszu - do lekkiego truchtu. To zaowocowało bramką, zdobytą zaraz przed koncem pierwszej polowy. W drugiej połowie wydawać by się mogło, że Milan zabarykaduje się pod swoją bramką, trzymajac korzystny wynik w garści, jednak tak nie było. Milan w drugiej połowie przeważał, jednak nie odbiło się to w postaci bramki. Zanotowano tylko jeden słupek, gra przebiegała w środku pola i tylko czasami któryś z zawodników miał okazją na szybki rajd i wrzutkę - których to było w meczu najwięcej. Kibice katalończyków juz zapowiedzieli chłostę swym pupilom, albowiem ten mecz miał skończyć się wygraną... Zaś w drużynie z Włoch feta. Z niecierpliwością czekamy na rewanż - powiedział naszemu forum Paolo Maldini. (KKK, 13,55)

Offline

 

#2 2008-05-08 16:47:03

Sauron747

Administrator

status 4372148
2041989
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: VI KOLEJKA- WASZE KOMENTARZE :)

Kapik napisał:

(i tutaj proszę admina o zmianę w terminarzu gospodarza ze mnie na SANG'a <pomyłka nasza>)...

Nie ma takiej możliwości, rozgrywacie spotkania według wyznaczonego terminarza. Jeżeli nastąpiła zmiana gospodarza z Waszej pomyłki to nic się nie stało To jest e-sport i zmienić gospodarza może sobie każdy, byleby miał w miarę dobre połączenie.

Offline

 

#3 2008-05-08 17:38:28

SANG

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 60
Punktów :   -9 

Re: VI KOLEJKA- WASZE KOMENTARZE :)

Mimo pełnego stadionu katalońskich kibiców którzy kibicowali na miarę bustwa mój zespół nie był w stanie strzelić zwycięskiego gola!!! Mimo że miałem słabszy dzień i było to widać na boisku nie dałem sobie zabrać wszystkich ptk. i tak nadal jestem liderem i wciąż jedyną drurzną w lidze która nie przegrała meczu a to nie lada wyczyn!!!!  Nie boje sie rewanżu w Mediolanie i nawet o nim nie myślę, teraz jstem skoncentrowany na najbliższych spotkaniach które chce wygrać!! No i prosze kolejny mecz wygrany tym razem z Valencia!! Moja drużyna przechodzi samom siebie w 7 spotkaniach strzeliłem 22bramki tracąc 5 wygrywając z tego 6 meczy remisując 1!!! Oby tak dalej!!!

Ostatnio edytowany przez SANG (2008-05-08 18:17:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inib2009.pun.pl www.tyry.pun.pl www.perfect-world.pun.pl www.narutoofpbf.pun.pl www.elsive.pun.pl