FIFA GAME ZONE

Just Play :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-14 15:53:03

Kapik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 21
Punktów :   

Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

Juventus Turyn, Inter Mediolan, Chelsea Londyn? Czy może ta runda nie wyłoni nam jeszcze Tych, którzy sprostają zawodnikom z San Siro? Jestem dumny z tego, że jako jedyny nie straciłem w żadnym meczu wszystkich punktów... Ciekawe ile potrwa ta passa. Wszystkim wcześniej wymienionym życzę powodzenia w meczach, z niecierpliwością czekam na pojedynek z Wami!

Offline

 

#2 2008-05-15 12:11:18

Sauron747

Administrator

status 4372148
2041989
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

Rewolucji to ja tutaj raczej nie zapowiadam Pewne problemy powinieneś mieć z Dzk, ale i Kuba przysporzy ci zapewne wielu problemów podczas meczu .

Offline

 

#3 2008-05-15 13:13:33

SANG

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 60
Punktów :   -9 

Re: Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

Heee...:DTo ci cwaniaczek no no...Ja się zgadzam z adminem że ci panowie zabiorą ci ptk:P!!!!Nie muszą z tobą wygrać!! Wystarczy że zremisują:)!!! Żałuje teraz że straciłem z tobą tą głupią bramkę bo miałbyś już porażkę....ale jeżeli nie przegrasz na wiosnę to poradzimy sobie z tobą na jesień!! Także Inter, Chelsea i Juve bierzcie się do roboty i ograjcie wicelidera....

Offline

 

#4 2008-05-15 16:02:39

Kapik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

Jak narazie moja passa nadal trwa! Byłem bardzo zmobilizowany na mecz z Interem i wykorzystując jego "przewagę" dodatkowego zawodnika, czyli jego małego synka, który go ciągle irytował rozgromiłem rywala i czekam teraz z niecierpliwością na Chelsea Londyn a potem na Juventus, który radzi sobie całkiem nieźle...

Ostatnio edytowany przez Kapik (2008-05-15 21:31:19)

Offline

 

#5 2008-05-15 17:08:23

SANG

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 60
Punktów :   -9 

Re: Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

Kapik napisał:

Napisał: wykorzystując jego "przewagę" dodatkowego zawodnika, czyli jego małego brata, który go ciągle irytował

Według mnie to nie jest to powód do zadowolenia ponieważ gra nie była uczciwa!!! Mnie takie wygrane nie satysfakcjonują bo wiem jak gra Kuba i jeżeli by to tak miało wyglądać to wolał bym przerwać mecz i dokończyć go późnij, błąd Kuby że tego nie zrobił:[

Ostatnio edytowany przez SANG (2008-05-15 17:12:01)

Offline

 

#6 2008-05-15 21:29:35

Kapik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

To był tylko taki żarcik, prawda jest taka, że jego brat wyłączył mu komputer przy stanie 0:8 i 89', ratując go tym samym przed stratą kolejnych bramek... Na początku widać było pomysł w jego grze, ale tracąc pierwszą bramkę z karnego (sam uczciwie przyznam, że moim zdaniem go nie było) posypały się kolejne i przy stanie 4:0 piłkarze przeciwnika stracili już wiarę w zwycięstwo czy choćby remis i dali sobie wbić kolejne 4. Interowi życzę wygranych w następnych meczach i oby nie trafił na takiego piłkarza jak słynny Ronaldo z San Siro

Offline

 

#7 2008-05-15 23:18:17

Sauron747

Administrator

status 4372148
2041989
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

Mi to tam odpowiada, będzie ciekawsza gra na rundę letnią, gdyż tak należałoby to nazwać Ten wynik mobilizuje mnie do dlaszego doskonalenia się w tej grze, ale ukazuje Nam wszystkim to, w jak krótkim czasie doszliśmy do wspaniałego elementu rozgrywki, jakim jest gra z innym zawodnikiem. Sami zresztą wiecie, że na gonetowskim Lanie nie przejawia się zbyt wiele inicjatyw, a szkoda . Dlatego też wdzięczny jestem wszystkim za poświęcenie i udział w tej inicjatywie jakim jest ta Liga. Liga, która Mam nadzieję sprawi Wam wszystkim wiele radości Pozdro ALL dla wszystkich

Offline

 

#8 2008-06-02 16:22:56

Kapik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Kto jako pierwszy przerwie wspaniałą passę Milanu?!

No panowie, XIII kolejka już minęła mnie, a nadal moje statystyki są bez skazy . Czuję, że teraz poza mistrzostwem, drugim celem będzie pokonanie AC Milanu, czyli tzw. "unbeatables" . Wszystkim śmiałkom życzę powodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.bv.pun.pl www.crashfans.pun.pl www.bleachforumpbf.pun.pl www.ggczat.pun.pl