FIFA GAME ZONE

Just Play :)


#1 2008-05-24 01:09:09

Sauron747

Administrator

status 4372148
2041989
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 136
Punktów :   

Coś ostatnio Wam się nie chce :)

Jakoś ostatnio zauważyłem, że niektórzy chyba zapomnieli o Lidze, albo mają jakieś problemy, albo im się po prostu nie chce. Więc tak Wszyscy z Was mają obowiązek rozegrać swoje zaległe spotkania do tego poniedziałku, gdyż dzień ten będzie ostatnią XI kolejką Rundy Wiosennej. Dlatego też postarajcie się skończyć rozgrywać swoje kolejki, macie na to 3 dni

Offline

 

#2 2008-05-24 08:10:04

SANG

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 60
Punktów :   -9 

Re: Coś ostatnio Wam się nie chce :)

Popieram cię panie adminie.... Trochę to się przeciąga, a był moment kiedy było widać duży ruch wokół naszych rozgrywek . Wiem że większość z was na pewno chodzi jeszcze do szkoły i może musicie poprawiać wasze oceny ale postarajcie się rozgrywać swoje spotkania w wyznaczonych terminach bo to naprawdę sprawia dużo problemów administratorowi z wprowadzaniem danych . Jak sami widzicie chcemy rozegrać puchar a może być on bardzo ciekawy gdyż zauważyłem u wielu z was znaczne postępy w grze wiec każdy z was może zdobyć to trofeum,a uwierzcie że nie ma pewniaków do tego trofeum są tylko faworyci a oni często zawodzą...

Pozdrawiam i zachęcam do gry wszystkich graczy:P

Odwiedzajcie częściej nasze Forum

Offline

 

#3 2008-05-26 23:07:30

zaju

Użytkownik

status 4463737
3653508
Skąd: Gorzyce
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Coś ostatnio Wam się nie chce :)

hehe co do Pucharu to pewniakiem jest napewno Barcelona ale znam go bardzo dobrze i mozna go łatwo ograc wystarczy go dobrze podku..... i juz mu nie bedzie szlo tak jak on by tego chcial co do Milanu to nie wiem jeszcxze nie miałem przyjemności z nim zagrać heh a Manchester lubi udezacz w klawiature wiec wystarczy ze mu parae razy cos nie wyjdzie i moze sie zdazyc ze nie bedzie mial jak dokonczyć meczu no chyba ze ma 2 ale zanim podlaczy to chyba kazdymu zdazy szczelić brameczk a potem bedzie sie bronił hehe

Offline

 

#4 2008-05-27 15:16:58

Sauron747

Administrator

status 4372148
2041989
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 136
Punktów :   

Re: Coś ostatnio Wam się nie chce :)

zaju napisał:

a Manchester lubi udezacz w klawiature wiec wystarczy ze mu parae razy cos nie wyjdzie i moze sie zdazyc ze nie bedzie mial jak dokonczyć meczu no chyba ze ma 2 ale zanim podlaczy to chyba kazdymu zdazy szczelić brameczk a potem bedzie sie bronił hehe

HEHEHEHE DOBRE DOBRE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roxoria.pun.pl www.muonline.pun.pl www.zieloneosiedlekr.pun.pl www.fin-rach.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl